Официальное представительство ESTEL Professional в Украине. Общество с ограниченной ответственностью «КОЛОРСТАР»

3 февраля 2018

“ESTEL” - офіційний стиліст Ukrainian Fashion Week 2018/19

Вже другий рік поспіль компанія “ESTEL УКРАЇНА” виступає Офіційним стилістом Ukrainian Fashion Week. 

Компанія “ESTEL” знову підтверджуватиме свій високий статус - Офіційний стиліст UFW. Майстри та технологи компанії будуть створюючи вишукані зачіски під референси дизайнерів, доводячи, що краса має ім'я - “ESTEL”.

В минулому році для підтвердження статусу Офіційний стиліст Ukrainian Fashion Week від компанії “ESTEL УКРАЇНА” над образами моделей працювали 80 майстрів-перукарів, що створили більше 800 образів осінь-зима 2017/2018. Завдяки такому творчому тандему провідних дизайнерів України і команди майстрів “ESTEL”, гості  Тижня моди змогли оцінити тенденції майбутнього сезону не тільки в одязі, але і в області зачісок. Це був неймовірний модний "марафон" для майстрів та технологів і справжній тест-драйв лінійки нового стайлінгу Haute Couture Estel. Усі дизайнери отримали задоволення від роботи з командою “ESTEL” і ефекту від нового стайлінгу Haute Couture Estel, за допомогою якого було досягнуто основної мети - цілісності образу! За словами Генерального директора компанії “ESTEL УКРАЇНА”, Олексія Лєканова, команда Estel отримала неймовірний заряд натхнення для майбутніх звершень!

Цього року планується створити ще більше образів. Особливу підтримку та увагу майстри компанії приділять молодим талантам, створюючи комфортні умови дизайнерам, що наразі розпочинають свою діяльність у фешн-індустрії в рамках проектів New Names та Fresh Fashion відповідно. 

Отож до зустрічі 4 лютого 2017 року на Ukrainian Fashion Week!

Наверх