Официальное представительство ESTEL Professional в Украине. Общество с ограниченной ответственностью «КОЛОРСТАР»

12 сентября 2018

III ESTEL BUSINESS CONGRESS

Компанія ESTEL Україна запрошує вас з 14-17 жовтня 2018 року прийняти участь у III ESTEL BUSINESS CONGRESS – найяскравішому та найкориснішому заході осені для індустрії краси, сфокусованому на здобутті важливих знань, навичок та інструментарію для розбудови успішного бізнесу та збільшення прибутку.

III ESTEL BUSINESS CONGRESS буде проходити в мальовничому місті Львів та об’єднає керівників салонів, активних майстрів та топ-спікерів, провідних експертів в області індустрії краси та наданні послуг.

На конгресі будуть обговорюватися перспективи розвитку індустрії, актуальні аспекти успішного бізнесу, юридичні питання та тенденції, що зачіпають бізнес і є важливими для успішної діяльності компаній в Україні.

Місце проведення ESTEL BUSINESS CONGRESS знаходиться за декілька кроків від Старого міста і у вільний час ви зможете насолодитись атмосферою Львова. Нагадуюємо " Старе Місто" у Львові внесено до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а також містить багато найвизначніших архітектурних пам’яток Львова. 

Місце проведення: Premier Hotel Dnister, вул. Матейко, 6
В рамках  Business Congress з 14-17 жовтня виступатимуть 9 спікерів.
Більш детальна інформація на сайті: studio.estel.in.ua

Наверх